• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ANM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ANM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ANM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ANM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D Animation Format N/A

Co to jest plik ANM?

Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące animacji 3D. Zazwyczaj odwołuje się do jednego lub więcej plików obiektów 3D, które są animowane przy użyciu dyrektyw w pliku ANM. Używany przez kilka starszych gier wideo oraz nowszych, takich jak te, które zostały zbudowane dla Crytek CryENGINE.

Jak otworzyć plik ANM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ANM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ANM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ANM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ANM

Inne problemy z plikiem ANM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ANM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ANM:

  • plik ANM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ANM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ANM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik