• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ANIMSET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ANIMSET. Jeżeli chcesz otworzyć plik ANIMSET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ANIMSET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FaceFX Animation Set Format OC3 Entertainment

Co to jest plik ANIMSET?

Plik animacji twarzy stworzony przez FaceFX, program służący do animowania wyrażeń twarzy w grach wideo. Często przechowuje animację zsynchronizowaną z dźwiękiem mowy człowieka. Umożliwia realistyczne synchronizowanie warg dla wirtualnych gier wideo.

Po zakończeniu projektowania zestawu animacji można go publikować w pliku .ANIMSET_INGAME, który przechowuje zbitą wersję pliku ANIMSET, która jest odpowiednia do użycia w docelowej grze.

Jak otworzyć plik ANIMSET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ANIMSET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ANIMSET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ANIMSET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ANIMSET

Inne problemy z plikiem ANIMSET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ANIMSET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ANIMSET:

  • plik ANIMSET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ANIMSET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ANIMSET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik