• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ANIM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ANIM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ANIM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ANIM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Amiga Animation Format Cloanto Italia srl

Co to jest plik ANIM?

Prosty plik animacyjny utworzony w formacie ANIM ANIM. Zapisuje ramki obrazu bitmapowego plus delta, które przechowują zmiany między ramkami składającymi się na animację. Używane przez starsze komputery Amiga.

Format Amigi ANIM oparty jest na formacie Interchange File Format (.IFF).

Jak otworzyć plik ANIM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ANIM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ANIM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ANIM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ANIM

Inne problemy z plikiem ANIM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ANIM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ANIM:

  • plik ANIM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ANIM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ANIM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik