• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AMZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AMZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik AMZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AMZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Amazon MP3 Downloader Format Amazon

Co to jest plik AMZ?

Plik używany przez Amazon MP3 Downloader, program służący do pobierania plików .MP3 z Amazon. Zawiera dane używane do aktywacji programu Amazon MP3 Downloader, aby rozpocząć pobieranie plików MP3. Przechowywany w zaszyfrowanym formacie XML.

Jeśli pliki nie zostaną pobrane automatycznie, spróbuj otworzyć plik AMZ ręcznie, aby rozpocząć pobieranie.

Wyszukiwarka Amazon MP3 została zastąpiona, gdy Amazon Music wydano w 2016 roku, oferując usługi transmisji strumieniowej muzyki zamiast plików MP3.

Jak otworzyć plik AMZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AMZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AMZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AMZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AMZ

Inne problemy z plikiem AMZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AMZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AMZ:

  • plik AMZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AMZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AMZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik