• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AMXD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AMXD. Jeżeli chcesz otworzyć plik AMXD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AMXD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Max For Live Project Format Ableton

Co to jest plik AMXD?

Plik ustawień urządzenia audio utworzony przez program Ableton Max for Live, program służący do tworzenia niestandardowych urządzeń do programu Ableton Live audio. Może to być efekt dźwiękowy, efekt MIDI lub instrument niestandardowy. Umożliwia producentom muzyki rozszerzenie domyślnych urządzeń Ableton Live.

Ableton Max for Live jest dostarczany jako aplikacja autonomiczna lub jako część pakietu Ableton Suite, ulepszona wersja Ableton Live.

Jak otworzyć plik AMXD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AMXD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AMXD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AMXD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AMXD

Inne problemy z plikiem AMXD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AMXD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AMXD:

  • plik AMXD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AMXD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AMXD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik