• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AMX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AMX. Jeżeli chcesz otworzyć plik AMX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AMX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Motion Exchange Format Adobe Systems

Co to jest plik AMX?

Film wideo lub animacja zapisane w formacie Motion Exchange firmy Adobe. Opracowany jako standardowy format eksportowania projektów wideo (np. Pliki After Effects .AEP) do innych programów.

Format AMX był obsługiwany przez LiveMotion, który został przerwany przez firmę Adobe w listopadzie 2003 r.

Jak otworzyć plik AMX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AMX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AMX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AMX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AMX

Inne problemy z plikiem AMX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AMX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AMX:

  • plik AMX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AMX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AMX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik