• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AMS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AMS. Jeżeli chcesz otworzyć plik AMS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AMS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Velvet Studio Module Format N/A

Co to jest plik AMS?

Zapisuje ustawienia kalibracji monitora określone w preferencjach Color Settings w programie Photoshop. Służy do modyfikowania sposobu wyświetlania kolorów na różnych monitorach i określa sposób konwersji RGB / CMYK.

Jak otworzyć plik AMS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AMS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AMS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AMS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AMS

Inne problemy z plikiem AMS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AMS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AMS:

  • plik AMS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AMS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AMS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik