• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AMR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AMR. Jeżeli chcesz otworzyć plik AMR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AMR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adaptive Multi-Rate Compressed Audio Format N/A

Co to jest plik AMR?

Plik AMR jest plikiem audio zapisanym w formacie skompresowanego dźwięku opracowanym przez firmę Ericsson. Jest używany przez wiele telefonów komórkowych 3G do nagrywania głosu, takich jak wiadomości MMS. Pliki AMR zawierają algorytm algorytmu algebraicznego kodowania wzbudzonego (ACELP), który ma na celu skuteczne kompresowanie dźwięku mowy człowieka.

Pliki AMR mogą być zapisywane w formacie AMR-NB (wąskim paśmie) lub AMR-WB (szerokopasmowym). Szerokopasmowy dźwięk obsługuje szerszy zakres częstotliwości i zapewnia lepszą jakość dźwięku.

Jak otworzyć plik AMR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AMR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AMR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AMR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AMR

Inne problemy z plikiem AMR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AMR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AMR:

  • plik AMR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AMR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AMR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku AMR
AMR do MP3AMR do 3GAAMR do 3GPAMR do AACAMR do AC3AMR do FLAAMR do M4AAMR do OGGAMR do WAV