• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AMC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AMC. Jeżeli chcesz otworzyć plik AMC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AMC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ant Movie Catalog Format N/A

Co to jest plik AMC?

Plik AMC to plik wideo utworzony w formacie Adaptive Modulation and Coding (AMC). Jest przeznaczony do transmisji danych multimedialnych między urządzeniami przenośnymi.

Format AMC jest odmianą formatu 3GPP (pliki .3GP), które umożliwia negocjowanie jakości obrazu w oparciu o warunki kanału pomiędzy urządzeniami komórkowymi.

Jak otworzyć plik AMC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AMC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AMC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AMC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AMC

Inne problemy z plikiem AMC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AMC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AMC:

  • plik AMC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AMC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AMC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik