• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AM5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AM5. Jeżeli chcesz otworzyć plik AM5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AM5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoPlay Menu Studio Ver.5 Data Format Indigo Rose

Co to jest plik AM5?

Oprogramowanie opracowane z AutoPlay Media Studio w wersji 5. Może zawierać różne typy mediów i niestandardowe menu autorun. Może być używany do tworzenia programów multimedialnych, interaktywnych prezentacji i innych niestandardowych aplikacji.

Jak otworzyć plik AM5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AM5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AM5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AM5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AM5

Inne problemy z plikiem AM5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AM5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AM5:

  • plik AM5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AM5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AM5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik