• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AM1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AM1. Jeżeli chcesz otworzyć plik AM1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AM1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adventure Maker Project Format The Adventure Maker Team

Co to jest plik AM1?

Plik utworzony przez program Adventure Maker, program służący do tworzenia gier typu point-and-click dla systemu Windows oraz Sony PlayStation Portable (PSP), iPhone i iPod touch. Zawiera wszystkie pakowane pliki gier, w tym obrazy i skrypty gier.

Pliki AM1 można odtwarzać w bezpłatnej wersji programu Adventure Maker i można je skompilować w pliku .EXE z pełną wersją programu Adventure Maker.

Pliki AM1 można odtwarzać tylko w programie Adventure Maker.

Jak otworzyć plik AM1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AM1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AM1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AM1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AM1

Inne problemy z plikiem AM1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AM1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AM1:

  • plik AM1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AM1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AM1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik