• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AM. Jeżeli chcesz otworzyć plik AM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GLPK Automake/autoconf Makefile Definitions Format Automake

Co to jest plik AM?

Plik używany przez Automake, program służący do generowania Makefiles. Zawiera szablon Makefile, zawierający informacje wymagane do wygenerowania poprawnej składni Makefile. Pomaga programistom zdefiniować Makefile przy użyciu języka wyższego rzędu, zamiast pisać składnię makefile na niższym poziomie.

Makefile deklaruje, jak skompilować i połączyć program i jest uruchamiany przy użyciu polecenia make Unix. Makefile mają nazwę pliku makefile.

Jak otworzyć plik AM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AM

Inne problemy z plikiem AM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AM:

  • plik AM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik