• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ALV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ALV. Jeżeli chcesz otworzyć plik ALV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ALV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Levels Format Adobe Systems

Co to jest plik ALV?

Plik poziomów kolorów używany przez Adobe Photoshop, program służący do tworzenia i edytowania grafiki rastrowej. Zawiera ustawienia służące do regulacji poziomów koloru czerwonego, zielonego i niebieskiego (RGB) otwartego obrazu. Dostęp do programu Photoshop można uzyskać, korzystając z opcji "Poziomy wstępne" w panelu Dostosowania.

Do instalacji programu Photoshop CS5 dołączono kilka plików domyślnych: Ciemniejsze zwiększenie kontrastu 1 Zwiększ kontrast 2 Zwiększ kontrast 3 Jasniejsze cienie Mniejsze jaśnienia Śnieżne jaśniejsze Znaczniki ciemniejsze Te pliki znajdują się w katalogu / Presets / Levels / w instalacji programu Photoshop.

Jak otworzyć plik ALV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ALV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ALV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ALV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ALV

Inne problemy z plikiem ALV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ALV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ALV:

  • plik ALV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ALV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ALV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik