• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ALT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ALT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ALT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ALT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Dynamics AX Temporary Format Microsoft

Co to jest plik ALT?

Plik tymczasowy aplikacji wygenerowany przez firmę Microsoft Dynamics AX. Zawiera nowe etykiety utworzone w programie. Zapisany jako standardowy plik danych etykiet (.ALD) po wyłączeniu serwera obiektów aplikacji Dynamics AX.

Jak otworzyć plik ALT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ALT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ALT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ALT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ALT

Inne problemy z plikiem ALT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ALT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ALT:

  • plik ALT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ALT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ALT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik