• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ALS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ALS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ALS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ALS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ableton Live Project Format Ableton

Co to jest plik ALS?

Plik ALS to projekt audio lub plik "live set" utworzony przez Ableton Live, program służący do tworzenia elektronicznych mieszanek. Zapisuje rozmieszczenie klipów na wielościegowej osi czasu z ustawieniami mieszania i odniesieniami do klipów, ale nie z plikami klipów. Pliki ALS obsługują także próbki i pętlowania.

Ableton Live jest często używany przez DJs i performerów na żywo do zapisywania i edytowania żywych tanecznych mieszanek. Zestawy na żywo można rozdzielić na różne grupy, co pozwala DJ-owi organizować miksery intros, choruses i inne sekcje w miarę postępów muzycznych.

Jak otworzyć plik ALS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ALS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ALS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ALS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ALS

Inne problemy z plikiem ALS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ALS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ALS:

  • plik ALS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ALS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ALS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik