• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ALM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ALM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ALM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ALM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Alpha Five Database Information Alpha Software, Inc.

Co to jest plik ALM?

Biblioteka, nazywana przez Alpha Five, IDE, która umożliwia użytkownikom tworzenie aplikacji internetowych. Utworzone razem z plikami .ADB, .ALB i .ALX jako bazę danych dla tabel, zestawów i innych obiektów tworzących aplikację. Zawiera skrypty, menu, paski narzędzi, mapy bitowe, zdefiniowane przez użytkownika funkcje i definicje importu wykorzystywane przez więcej niż jedną tabelę.

Pliki ALM są zapisywane jako część ogólnej bazy danych bibliotek deweloperskich Alpha Five. Mogą być ponownie wykorzystane w innych aplikacjach Alpha Five. Aby dołączyć bibliotekę do bazy danych, wybierz kartę "Biblioteki" w oknie "Właściwości bazy danych".

W roku 2013 Alpha Five stała się Alpha Anywhere.

[Nazwa Twojej bazy danych] .Alm - Gdy utworzona jest baza danych, plik ALM zostanie utworzony z taką samą nazwą, jak Twoja baza danych.

Jak otworzyć plik ALM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ALM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ALM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ALM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ALM

Inne problemy z plikiem ALM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ALM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ALM:

  • plik ALM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ALM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ALM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik