• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ALF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ALF. Jeżeli chcesz otworzyć plik ALF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ALF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ACT! Lookup Format The Sage Group

Co to jest plik ALF?

Plik bazy danych używany przez program ACT !, program zarządzania relacjami z klientami (CRM). Zawiera informacje o przeglądarce służące do nawigowania, tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania ACT! Baza danych. Obejmuje informacje referencyjne dotyczące danych CRM przechowywanych w pliku .ADF.

Sage ACT! Stała się Swiftpage Act! W 2013.

Jak otworzyć plik ALF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ALF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ALF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ALF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ALF

Inne problemy z plikiem ALF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ALF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ALF:

  • plik ALF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ALF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ALF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik