• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ALD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ALD. Jeżeli chcesz otworzyć plik ALD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ALD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Dynamics AX Application Label Data Format Microsoft

Co to jest plik ALD?

Zawiera tekst dla formularzy w systemie Microsoft Dynamics AX, rozwiązania do zarządzania przedsiębiorstwem. Może być używany w przypadku etykiet pól, komunikatów i innych celów. Dla każdego obsługiwanego języka interfejsu użytkownika Dynamics AX istnieje osobny plik ALD.

Pliki etykiet Dynamics AX są zazwyczaj przechowywane w następującym katalogu: "C: Program FilesMicrosoft Dynamics AX40ApplicationApplStandard".

Firma Microsoft opracowała Dynamics AX po zakupie systemów Axtapa.

Jak otworzyć plik ALD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ALD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ALD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ALD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ALD

Inne problemy z plikiem ALD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ALD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ALD:

  • plik ALD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ALD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ALD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik