• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ALC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ALC. Jeżeli chcesz otworzyć plik ALC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ALC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual MP3 Embedded Dynamic Lyrics Ableton

Co to jest plik ALC?

Plik z dźwiękiem utworzony przez Ableton Live, aplikację do produkcji dźwięku. Zapisuje segment audio, który został zaimportowany i edytowany w programie. Często tworzone podczas kadrowania lub przycinania dźwięku. Służy do zapisywania niestandardowych segmentów audio.

Ableton Live nie tworzy plików ALC dla każdego importowanego pliku audio. Na przykład, jeśli importujesz plik .WAV, będzie przechowywał plik WAV w pierwotnym formacie. Jeśli jednak edytujesz plik WAV i zapisz go w bibliotece, to program tworzy nowy plik ALC.

Ableton Live tworzy pliki metadanych dźwięku ASD podczas tworzenia klipów ALC. Pomaga to przyspieszyć proces korzystania z klipu audio.

Jak otworzyć plik ALC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ALC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ALC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ALC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ALC

Inne problemy z plikiem ALC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ALC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ALC:

  • plik ALC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ALC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ALC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik