• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AIV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AIV. Jeżeli chcesz otworzyć plik AIV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AIV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AIVault Data Format EllaZ Systems

Co to jest plik AIV?

Plik utworzony przez AIVault, aplikację do śledzenia notatek. Zapisano w formacie binarnym wewnątrz programu "Folder notatek" i zawiera dane dla notatek. Służy do przechowywania i przywoływania osobistych notatek, pomysłów i innych informacji. Używany również do treningu pamięci.

Jak otworzyć plik AIV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AIV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AIV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AIV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AIV

Inne problemy z plikiem AIV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AIV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AIV:

  • plik AIV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AIV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AIV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik