• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AIR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AIR. Jeżeli chcesz otworzyć plik AIR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AIR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe AIR Rich Internet Applications Adobe Systems

Co to jest plik AIR?

Format pliku instalatora używany do dystrybucji aplikacji Adobe AIR. AIR oznacza "Adobe Integrated Runtime" i jest wieloplatformowym środowiskiem do uruchamiania aplikacji internetowych na pulpicie.

Systemy Windows Vista mogą nieprawidłowo zarejestrować rozszerzenie ".Air" ze względu na zablokowane powiązanie typu pliku w rejestrze.

Jak otworzyć plik AIR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AIR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AIR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AIR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AIR

Inne problemy z plikiem AIR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AIR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AIR:

  • plik AIR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AIR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AIR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik