• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AIMPPL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AIMPPL. Jeżeli chcesz otworzyć plik AIMPPL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AIMPPL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AIMP Media Player Playlist Format AIMP DevTeam

Co to jest plik AIMPPL?

Lista odtwarzania muzyki utworzona przez AIMP 3, darmowy odtwarzacz muzyczny dla systemu Windows. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i zawiera listę plików utworów do odegrania. Może organizować utwory w grupy i może zawierać metadane utworu.

Format AIMPPL został wprowadzony z AIMP 3 i nie można go odtworzyć w starszych wersjach oprogramowania.

Jak otworzyć plik AIMPPL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AIMPPL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AIMPPL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AIMPPL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AIMPPL

Inne problemy z plikiem AIMPPL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AIMPPL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AIMPPL:

  • plik AIMPPL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AIMPPL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AIMPPL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik