• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AIFC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AIFC. Jeżeli chcesz otworzyć plik AIFC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AIFC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Audio Interchange File Format Sound File With Compression N/A

Co to jest plik AIFC?

Skompresowany plik audio .AIFF używany przez odtwarzaczy multimedialnych i konsol do gier. Zawiera dźwięk CD jakości. Podobny do pliku .WAV, ale używa kompresji dźwięku, aby zmniejszyć rozmiar pliku. Może obejmować kompresję typu ULAW, ALAW lub G722. Powszechnie określany jako plik AIFF-C.

Jak otworzyć plik AIFC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AIFC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AIFC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AIFC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AIFC

Inne problemy z plikiem AIFC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AIFC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AIFC:

  • plik AIFC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AIFC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AIFC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik