• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AHX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AHX. Jeżeli chcesz otworzyć plik AHX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AHX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinAHX Tracker Module Format N/A

Co to jest plik AHX?

Plik utworzony w formacie AHX (ang. Highest Experience) firmy Abyss, czyli formacie audio służącym do tworzenia zsyntetyzowanej muzyki, podobnej do odtwarzanej w systemach Commodore 64. Obsługuje przebiegi w formacie C64, w tym trójkąt, ząb, kwadrat i biały szum.

Jak otworzyć plik AHX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AHX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AHX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AHX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AHX

Inne problemy z plikiem AHX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AHX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AHX:

  • plik AHX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AHX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AHX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik