• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AGP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AGP. Jeżeli chcesz otworzyć plik AGP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AGP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ArtGem Project Format RL Vision

Co to jest plik AGP?

32-bitowy plik warstw utworzony za pomocą programu ArtGem. Zawiera funkcje edycji podobne do Photoshopa, ale używa bardziej podstawowego interfejsu. Obsługuje narzędzia do malowania, wybierania, wiele razy i filtry.

ArtGem był sprzedawany jako program shareware w latach 1999-2002, ale został przerwany z powodu braku rejestracji.

Jak otworzyć plik AGP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AGP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AGP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AGP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AGP

Inne problemy z plikiem AGP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AGP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AGP:

  • plik AGP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AGP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AGP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik