• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AGM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AGM. Jeżeli chcesz otworzyć plik AGM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AGM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Audio Format DTS

Co to jest plik AGM?

Plik używany przez program DTS Pro Series Surround Encoder, program służący do pakowania i kodowania plików audio. Zawiera kolekcję kompatybilnych plików audio i ich długości plików, szybkości transmisji, danych sesji i metadanych szybkości próbkowania. Służy do kodowania dźwięku, który można zapisać na dysku CD lub DVD.

Pliki AGM mogą być szyfrowane w Encoderze Serwerowym przed wysłaniem przez sieć.

Jak otworzyć plik AGM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AGM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AGM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AGM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AGM

Inne problemy z plikiem AGM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AGM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AGM:

  • plik AGM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AGM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AGM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik