• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AGIF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AGIF. Jeżeli chcesz otworzyć plik AGIF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AGIF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Active GIF Creator Project Format Image Tools Group

Co to jest plik AGIF?

Animacja GIF utworzona za pomocą Active GIF Creator - programu do tworzenia i optymalizacji animowanych obrazów .GIF. Zawiera sekwencję obrazów, które można przeglądać i edytować przy użyciu programu Active GIF Creator.

Aktywne projekty programu GIF Creator są zapisywane z rozszerzeniem ".Agif", podczas gdy końcowe animowane pliki GIF są eksportowane ze standardowym rozszerzeniem ".Gif".

Jak otworzyć plik AGIF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AGIF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AGIF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AGIF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AGIF

Inne problemy z plikiem AGIF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AGIF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AGIF:

  • plik AGIF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AGIF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AGIF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik