• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AGGR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AGGR. Jeżeli chcesz otworzyć plik AGGR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AGGR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Captivate Aggregator Format Adobe Systems

Co to jest plik AGGR?

Plik utworzony przez program Adobe Captivate, aplikację do zapisu obrazu i aplikacji do publikacji multimedialnych. Zawiera agregat wielu .CPTX lub .CP Utwory przechwytujące projekty, które zostały opublikowane jako pliki .SWF. Służy do łączenia projektów w jeden .SWF lub samodzielny .EXE.

Pliki AGGR zawierają spis treści (TOC), które używają nazw różnych modułów (plików .SWF). Ponieważ użytkownik nawiguje używając TOC, projektanci często używają tego samego szablonu do tworzenia wielu projektów, a następnie łączą je z plikiem AGGR. W ten sposób wygląd i spójność są spójne między modułami.

Aby utworzyć plik agregatora, wybierz Plik i rarr. Nowy & rarr. Projekt agregatora w złudzeniach. W wynikowym oknie dialogowym można dodać moduły, wybierając symbol plus (+).

Jak otworzyć plik AGGR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AGGR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AGGR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AGGR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AGGR

Inne problemy z plikiem AGGR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AGGR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AGGR:

  • plik AGGR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AGGR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AGGR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik