• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AFP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AFP. Jeżeli chcesz otworzyć plik AFP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AFP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FileProtector Encrypted Format AndrosaSoft

Co to jest plik AFP?

Plik zaszyfrowany za pomocą programu Androsa FileProtector, profesjonalnego darmowego programu szyfrowania plików dla systemu Windows. Chroni dowolny plik, szyfrując treść za pomocą zaawansowanego systemu kryptograficznego.

Algorytmy szyfrowania obsługiwane przez FileProtector obejmują szyfrowanie AES (256-bitowe / 192-bitowe / 128-bitowe), TripleDES (192-bitowe) i DES (64-bitowe).

Jak otworzyć plik AFP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AFP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AFP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AFP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AFP

Inne problemy z plikiem AFP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AFP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AFP:

  • plik AFP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AFP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AFP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik