• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AFD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AFD. Jeżeli chcesz otworzyć plik AFD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AFD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Alphacam Flame Drawing Format Planit

Co to jest plik AFD?

Plik CAD stworzony przez firmę Alphacam, aplikację do obróbki drewna CAD. Zawiera rysunek płomienia, który określa projekt 3D, który będzie cięty przy użyciu narzędzia płomienia. Może być stosowany do cięcia prostych części lub złożonych, pięciu osi elementów 3D.

Jak otworzyć plik AFD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AFD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AFD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AFD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AFD

Inne problemy z plikiem AFD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AFD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AFD:

  • plik AFD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AFD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AFD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik