• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AETX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AETX. Jeżeli chcesz otworzyć plik AETX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AETX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe After Effects Format Adobe Systems

Co to jest plik AETX?

Plik szablonu projektu XML utworzony przez After Effects, aplikację do produkcji wideo. Zapisuje szablon kompozycji wideo, który może być wykorzystany jako punkt wyjścia do tworzenia wielu projektów wideo AVI z tymi samymi właściwościami.

Starsze wersje After Effects używają rozszerzenia .AET, które zamiast formatowania XML używają formatu pliku binarnego.

Jak otworzyć plik AETX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AETX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AETX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AETX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AETX

Inne problemy z plikiem AETX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AETX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AETX:

  • plik AETX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AETX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AETX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik