• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AES. Jeżeli chcesz otworzyć plik AES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AES Crypt Encrypted Format Packetizer

Co to jest plik AES?

Plik zaszyfrowany przez AES Crypt, program służący do zabezpieczania plików z szyfrowaniem AES. Przechowuje plik, który został chroniony przez 256-bitowy algorytm szyfrowania i hasło. Wymaga hasła, które zostało użyte do szyfrowania pliku w celu odszyfrowania pliku z powrotem do oryginału.

Pliki AES są przydatne do ochrony poufnych dokumentów osobistych i biznesowych. Użytkownicy szyfrujący AES często szyfują dokumenty i wysyłają je pocztą elektroniczną.

Gdy szablon AES tworzy zaszyfrowany plik, dołącza do rozszerzenia rozszerzenie ".Aes". Na przykład, gdy szyfrowanie AES szyfruje dokument o nazwie mydocument.Docx, tworzy nowy plik o nazwie mydocument.Docx.Aes. Możesz kliknąć dwukrotnie ten plik i wpisać hasło, aby uzyskać dostęp do oryginalnego pliku.

Ponieważ AES jest wspólną formą szyfrowania, inne programy szyfrujące mogą również używać rozszerzenia "AES".

Jak otworzyć plik AES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AES

Inne problemy z plikiem AES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AES:

  • plik AES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik