• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AEC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AEC. Jeżeli chcesz otworzyć plik AEC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AEC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DataCAD Drawing Format MAXON

Co to jest plik AEC?

Plik eksportowany przez Cinema 4D, program służący do produkcji wideo. Zapisuje renderowany film w formacie, który można zaimportować do programu Adobe After Effects, ale tylko wtedy, gdy zainstalowany został odpowiedni dodatek plug-in dla After Effects. Służy do przesyłania projektów wideo z Cinema 4D do After Effects.

Jeśli Twoja wersja programu After Effects nie importuje prawidłowo pliku AEC, sprawdź, czy jest zainstalowany najnowszy dodatek pluginu AEC.

Jak otworzyć plik AEC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AEC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AEC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AEC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AEC

Inne problemy z plikiem AEC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AEC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AEC:

  • plik AEC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AEC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AEC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik