• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ADVS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ADVS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ADVS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ADVS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Device Central Format Adobe Systems

Co to jest plik ADVS?

Plik danych utworzony przez firmę Adobe Device Central, program służący do testowania i wdrażania zawartości Flash na urządzeniach mobilnych. Zapisuje informacje o grupie urządzeń przenośnych (telefonów, tabletów itp.), Które są przeznaczone do wdrożenia aplikacji Flash. Może być dzielony między zespół programistów.

Firma Adobe Device Central przestała działać w 2012 roku.

Jak otworzyć plik ADVS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ADVS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ADVS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ADVS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ADVS

Inne problemy z plikiem ADVS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ADVS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ADVS:

  • plik ADVS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ADVS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ADVS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik