• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ADU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ADU. Jeżeli chcesz otworzyć plik ADU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ADU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dictionary Format Addictive Software

Co to jest plik ADU?

Plik wygenerowany przez Addict, narzędzie służące do dodawania funkcji sprawdzania pisowni do aplikacji. Zawiera słownik użytkownika dla danego programu. Wykorzystywane przez różne aplikacje zarówno do sprawdzania pisowni, jak i tezaurusa.

Jeśli na komputerze jest wiele kont użytkowników, może być wiele plików słowników użytkownika ADU, po jednym na użytkownika. Dodatkowo czasami programy mają domyślny plik ADU sprawdzania pisowni zwany autocorrect.Adu, który jest używany do korygowania pisowni wyrazów jako typów użytkowników.

Dodatek Addict obsługuje środowiska programowania Delphi, C ++ Builder, Turbo Delphi i Turbo C ++.

Jak otworzyć plik ADU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ADU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ADU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ADU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ADU

Inne problemy z plikiem ADU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ADU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ADU:

  • plik ADU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ADU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ADU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik