• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ADTS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ADTS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ADTS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ADTS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Audio Data Transport Stream N/A

Co to jest plik ADTS?

Plik audio utworzony w formacie danych przesyłania danych audio (ADTS). Zapewnia serię ramek audio, z których każda zawiera segment ogólnych danych audio, które mają zostać przetransportowane. Często używane do transmisji strumieniowej dźwięku AAC w Internecie.

Jak otworzyć plik ADTS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ADTS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ADTS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ADTS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ADTS

Inne problemy z plikiem ADTS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ADTS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ADTS:

  • plik ADTS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ADTS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ADTS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik