• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ADOX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ADOX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ADOX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ADOX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ActivDox Document Format ActivDox

Co to jest plik ADOX?

Dokument używany przez ActivDox, mobilne rozwiązanie do zarządzania dokumentami na tablety i stacje robocze. Zapisuje interaktywny dokument, obsługuje aktywną treść oraz sterowanie wersjami. Pobrane z serwera ActivDox i mogą łączyć się z serwerem źródłowym w celu zapewnienia dodatkowej zawartości i funkcjonalności.

Pliki ADOX mogą być używane jako alternatywa dla plików PDF i e-booków, które przechowują treść statyczną, a nie dynamiczną, interaktywną.

ActivDox ADoxReader został przerwany.

Jak otworzyć plik ADOX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ADOX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ADOX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ADOX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ADOX

Inne problemy z plikiem ADOX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ADOX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ADOX:

  • plik ADOX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ADOX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ADOX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik