• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ADO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ADO. Jeżeli chcesz otworzyć plik ADO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ADO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Duotone Format Adobe Systems

Co to jest plik ADO?

Plik ustawień używany przez program Adobe Photoshop, program do edycji grafiki. Zapewnia krzywe przenoszenia koloru, które określają właściwości dwóch kolorów, które są używane do generowania obrazu duotonu z formatu odcieni szarości w programie Photoshop. Służy do zapisywania i ładowania ustawień atramentu duotone, które można zastosować do wielu obrazów.

W oknie dialogowym Opcje Duotone można uzyskać dostęp, wybierając Image & rarr. Tryb & rarr. Duotone ... W programie Photoshop. Pliki ADO można ładować i zapisywać za pomocą tego okna.

Jak otworzyć plik ADO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ADO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ADO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ADO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ADO

Inne problemy z plikiem ADO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ADO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ADO:

  • plik ADO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ADO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ADO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik