• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ADN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ADN. Jeżeli chcesz otworzyć plik ADN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ADN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access Blank Project Template Microsoft

Co to jest plik ADN?

Szablon projektu używany przez Microsoft Access, desktopową bazę danych i oprogramowanie do tworzenia aplikacji. Zapisuje szablon służący do tworzenia plików projektu .ADP. Może przechowywać informacje dotyczące połączenia z bazą danych i inne ustawienia uruchamiania projektu.

Jak otworzyć plik ADN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ADN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ADN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ADN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ADN

Inne problemy z plikiem ADN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ADN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ADN:

  • plik ADN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ADN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ADN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik