• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ADDIN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ADDIN. Jeżeli chcesz otworzyć plik ADDIN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ADDIN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Addin Format Microsoft

Co to jest plik ADDIN?

Plik definicji dodatku utworzony przez program Microsoft Visual Studio, IDE do projektowania oprogramowania Windows. Wygenerowane automatycznie, gdy nowy projekt dodatków zostanie utworzony przy użyciu Kreatora dodawania. Zawiera dane używane do wyświetlania informacji dodatku przy użyciu składnika Menedżer dodatków programu Visual Studio.

Pliki ADDIN są wymagane, aby zarejestrować nowe dodatki w Menedżerze dodatków. Są one zwykle zapisywane w folderze, który został utworzony dla dodatkowego projektu. Pliki ADDIN są zapisywane przy użyciu formatowania XML.

Jak otworzyć plik ADDIN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ADDIN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ADDIN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ADDIN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ADDIN

Inne problemy z plikiem ADDIN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ADDIN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ADDIN:

  • plik ADDIN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ADDIN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware