• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ADCP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ADCP. Jeżeli chcesz otworzyć plik ADCP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ADCP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Device Centra Project Adobe Systems

Co to jest plik ADCP?

Plik projektu utworzony przez program Adobe Device Central, program służący do opracowywania zawartości Flash dla urządzeń przenośnych. Zawiera listę urządzeń docelowych (eG, Sony Ericsson, Samsung, BlackBerry, LG, Nokia itd.), A także pliki Flash służące do wdrażania aplikacji na urządzeniach.

Projekty Adobe Device Central pozwalają programistom na konsolidację informacji o urządzeniach, na które tworzą zawartość Flash.

Firma Adobe Device Central przestała działać w 2012 roku.

Jak otworzyć plik ADCP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ADCP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ADCP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ADCP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ADCP

Inne problemy z plikiem ADCP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ADCP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ADCP:

  • plik ADCP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ADCP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ADCP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik