• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ADB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ADB. Jeżeli chcesz otworzyć plik ADB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ADB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ability Database Database Format Alpha Software

Co to jest plik ADB?

Plik używany przez Alpha Five, IDE, który umożliwia użytkownikom tworzenie aplikacji internetowych. Zawiera nazwy plików dla wszystkich tabel i bibliotek wchodzących w skład bazy danych. Przechowywany w ramach ogólnej bazy danych dla programistów Alpha Five.

Pliki ADB mogą być ponownie wykorzystywane przez inne programy Alpha Five.

W roku 2013 Alpha Five stała się Alpha Anywhere.

Jak otworzyć plik ADB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ADB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ADB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ADB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ADB

Inne problemy z plikiem ADB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ADB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ADB:

  • plik ADB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ADB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ADB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik