• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACW. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Accessibility Wizard Format Microsoft

Co to jest plik ACW?

Plik ustawień utworzony przez Kreatora ułatwień dostępu, składnika systemu Windows XP. Zapisuje ustawienia, które dostosowują system operacyjny do różnych potrzeb wizualnych, słuchowych lub mobilności. Mogą zawierać ustawienia lupy, narratora, klawiatury ekranowej i innych funkcji.

Kreator dostę pu jest dostę pny w systemie Windows XP, wybierajĘ ... c Start i rarr. Wszystkie programy & rarr. Akcesoria i rarr. Dostępność i rarr. Kreator ułatwień dostępu. Można ją również uruchomić, wybierając Start i rarr. Uruchom, wpisz "accwiz", a następnie kliknij przycisk "OK".

Jak otworzyć plik ACW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACW

Inne problemy z plikiem ACW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACW:

  • plik ACW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik