• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACV. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Colour Curves Format Adobe Systems

Co to jest plik ACV?

Krzywa dopasowania utworzona przez program Photoshop, profesjonalna aplikacja do edycji grafiki. Zachowuje modyfikacje, które można zastosować do zdjęć cyfrowych i innych obrazów. Często używany do precyzyjnego dostrojenia kolorów RGB i tonalności przed drukowaniem lub do korygowania obrazów do publikacji cyfrowych.

Krzywe pozwalają użytkownikom zmieniać obraz, dodając punkty modyfikacji do krzywej kolorów i tonu. Pliki ACV można tworzyć, wybierając Image & rarr. Korekty & rarr. Krzywe ... a następnie zapisywanie zmian w oknie krzywych.

Jak otworzyć plik ACV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACV

Inne problemy z plikiem ACV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACV:

  • plik ACV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik