• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop/Illustrator Color Table N/A

Co to jest plik ACT?

Format audio rejestrowany przez niektóre nagrywarki głosowe i odtwarzacze MP3. Skompresowany przy użyciu Adaptive Differential Pulse Code Modulation.

Jak otworzyć plik ACT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACT

Inne problemy z plikiem ACT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACT:

  • plik ACT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik