• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACS. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Agent Character Structured Storage Format Microsoft

Co to jest plik ACS?

Animowany znak utworzony za pomocą programu Microsoft Agent. Może współdziałać z użytkownikiem za pomocą technologii rozpoznawania mowy i mowy. Może być wdrożony w obu aplikacjach i stronach internetowych.

Obsługa programu Microsoft Agent została przerwana z wydaniem systemu Windows 7.

Jak otworzyć plik ACS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACS

Inne problemy z plikiem ACS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACS:

  • plik ACS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik