• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACRODATA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACRODATA. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACRODATA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACRODATA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Acrobat Data Format Adobe Systems

Co to jest plik ACRODATA?

Plik danych odwołany przez program Adobe Acrobat, program umożliwiający użytkownikom tworzenie i edytowanie plików .PDF. Zawiera ustawienia użytkownika zapisane w folderze Zabezpieczenia w katalogu Dane użytkownika programu Acrobat.

Pliki Acrodat są odczytywane przez program Acrobat i nie powinny być otwierane przez użytkownika. Wspólne nazwy plików to "directories.Acrodata", "appearances.Acrodata", "addressbook.Acrodata" i "security-policy.Acrodata".

Jak otworzyć plik ACRODATA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACRODATA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACRODATA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACRODATA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACRODATA

Inne problemy z plikiem ACRODATA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACRODATA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACRODATA:

  • plik ACRODATA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACRODATA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACRODATA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik