• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACP. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Alfresco Exported Repository Format Alfresco Software

Co to jest plik ACP?

Plik używany przez Alfresco, pakiet oprogramowania do zarządzania treścią Enterprise Content Management (ECM) typu open source. Zawiera dane eksportowane z repozytorium Alfresco. Zawiera pliki metadanych XML i pliki treści, które mogą być dokumentami, plikami internetowymi, obrazami, rekordami lub wszelkiego innym typem danych obsługiwanym przez repozytorium Alfresco.

Pliki ACP są używane do tworzenia kopii zapasowych danych repozytorium, jak również do przesyłania danych między repozytoriami firmy Alfresco. Wszelkie dane eksportowane przez firmę Alfresco mogą być importowane przez dowolne inne repozytorium.

Pliki ACP są zapisywane w skompresowanym formacie ZIP, nawet jeśli mają rozszerzenie ".Acp".

Jak otworzyć plik ACP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACP

Inne problemy z plikiem ACP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACP:

  • plik ACP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik