• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ACM Compressed Sound Format BioWare

Co to jest plik ACM?

Skompresowany plik dźwiękowy używany przez gry wideo Interplay, takie jak Brama Baldur i Fallout. Zawiera skompresowane audio zapisane w zastrzeżonym formacie. Mogą być konwertowane na inne typy plików audio, takie jak pliki .WAV.

Jak otworzyć plik ACM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACM

Inne problemy z plikiem ACM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACM:

  • plik ACM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik