• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACFM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACFM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACFM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACFM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Composite Font Metrics Format Adobe Systems

Co to jest plik ACFM?

Definiuje strukturę złożonego programu czcionek. Określa globalne wskaźniki programu czcionek i wskaźniki programów czcionek o natychmiastowym potomku. Metryki poszczególnych znaków w programie czcionek są opisane w powiązanym pliku .AFM.

Pliki ACFM określają również metryki czcionek Oryginalnego Czcionki Composite (OCF).

Jak otworzyć plik ACFM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACFM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACFM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACFM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACFM

Inne problemy z plikiem ACFM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACFM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACFM:

  • plik ACFM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACFM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACFM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik